O nás   Kontakt   Články   Cenníky    Akcie    Referencie    E-mail    Burza - Inzeráty   
  Prihlásenie:
      
  Meno:   
  Heslo:   
   
  Registrácia  
  Zabudli ste heslo ?  
   
  Chladenie:
  O chladení  
  Chladenie mlieka  
  Chladiace boxy  
  Výrobníky ľadovej vody  
  Katalóg náhradných dielov  
     
  Dojenie:
 
 
  O dojení  
  Dojenie pre kravy  
  Dojenie pre ovce  
  Katalóg náhradných dielov  
     
  Klimatizácie:
 
 
  O klimatizáciách  
  Artel  
  Toshiba  
  Xideko  
  Splendid  
  Haier  
 
  Pálenice:
 
 
  O páleniciach  
 
  Ponúkané služby:
 
  Opravy  
  Inštalácie  
 
 
Predstavenie spoločnosti:
 
     Spoločnosť Pacovské strojárne ŽIAR NAD HRONOM spol. s r.o. vznikla v roku 1993. Od začiatku pôsobenia na trhu bola nosnou časťou jej činnosti dodávka, montáž a servis chladiacich zariadení na mlieko. V súčasnosti sme dominantným dodávateľom chladiacich zariadení na mlieko na Slovensku.
 
     Chladiace nádrže na mlieko (chladiace vane a chladiace tanky) 
bežne dodávame vo veľkostiach od 250 do 6500 l. Ponúkame však zákazníkom aj systémy s uskladňovacou kapacitou do 35 000 l mlieka.
 
     Servis chladiacich zariadení zabezpečujeme dvoma vlastnými servisnými strediskami a prostredníctvom siete zástupcov. Máme vybudovanú sieť zástupcov po celom Slovensku, ktorá predstavuje 33 servisných a obchodných spoločností.
 
     Z nášho zamerania predovšetkým na chladiacu techniku postupne vyplynuli aj ďalšie činnosti spoločnosti: - dodávka, montáž a servis chladiacich boxov, výrobníkov ľadovej vody a od roku 2003 dodávky a montáže klimatizačných zariadení. Využívame pritom kvalifikáciu našich pracovníkov a skúsenosti zo zabezpečovaním rýchleho a kvalitného servisu.
 
     Ďalšou oblasťou, kde naša spoločnosť úspešne pôsobí je dodávka, montáž a servis dojacej techniky. Nami dodávané potrubné dojenia a dojárne pre kravy sú vybavené technológiou DeLaval, vlastnú konštrukciu vyrábame sami. Rovnako technológiu DeLaval a vlastné hradenia a konštrukcie používame pri realizácii stabilných dojárni pre ovce a tiež mobilných dojárni pre ovce.
 
     Záber našich činností zasahuje aj do potravinárskeho priemyslu, kde sme realizovali dodávky úpravni minerálnych vôd. Okrem toho dodávame a zabezpečujeme servis pestovateľských páleníc na celom území Slovenska
 
webdesign by ZamaR